تبلیغات

تی‌اچ‌کیو نوردیک و تاسیس یه شعبه دیگر در ژاپن

تی‌اچ‌کیو نوردیک و تاسیس یه شعبه دیگر در ژاپن

تی‌اچ‌کیو نوردیک

THQ Nordic ، THQ Nordic Japan ، تاسیس شعبه‌ی جدید ، تی‌اچ‌کیو نوردیک ، تی‌اچ‌کیو نوردیک ژاپن

میهن گیمینگ به نقل از تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، اعلام کرد که قصد دارد تا شعبه‌ای تابع را در ژاپن به نام تی‌اچ‌کیو نوردیک ژاپن (THQ Nordic Japan) تاسیس کند. این نهاد با هدف کنترل و عرضه‌ی محصولات، ارتباط عمومی و تمرکز برروی بازی‌های موبایلی مناسب برای بازار ژاپن تاسیس می‎گردد.

نهاد ژاپنی به ریاست یوجی کاتو (Yuji Kato)، دومین مرکز توزیع بین المللی تی‌اچ‌کیو نوردیک است که پس از تاسیس شعبه ایالات متحده در سال ۲۰۱۲، تاسیس شده است.

به نظر ما تنها راه واقعی برای حضور در بازار ژاپن، تشکیل تیمی از متخصصان حرفه‌ای و البته کاملا ژاپنی برای کنترل این بازار هست و این رویکرد اصلی ما برای رسیدن به هدفمان است.

کلمنس کروزر (Klemens Kreuzer)، مدیر اجرایی تی‌اچ‌کیو نوردیک افزود:

خوش‌آمد گرمی را از صمیم قلب به اعضای تیممان در شعبه‌ی توکیو کشور ژاپن تقدیم می‌کنیم. چیزهای خوب برای کسانی پیش می‌آید که صبر پیشه می‌کنند و ما نیز زمان خود را صرف کردیم تا بهترین تیم ممکن را تشکیل دهیم.

شعبه‌ی ژاپن تی‌اچ‌کیو نوردیک از تیمی تشکیل شده است که در گذشته و طی ۱۵ سال، توانستند ۲۰۰ اثر را به بازار عرضه کنند. آقای یوجی کاتو که مسئولیت مدیر عاملی این استودیو را بر عهده دارد، حدود ۲۰ سال است که در صنعت بازی‌های ویدئویی فعالیت داشته و در گذشته به عنوان برنامه‌نویس برروی بازی‌های ویدئویی کار می‌کرده است. همچنین آقای جونکو کاتو (Junko Kato) به عنوان دومین فرد مهم یعنی مباشر در تی‌اچ‌کیو نوردیک ژاپن داریم که در گذشته به وظیفه‌ی تدوینگری و همچنین مدیریت و سرپرستی توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی را بر عهده داشته است. سومین فرد مهم تی‌اچ‌کیو نوردیک ژاپن نیز آقای هیروشی اوگاوا (Hiroshi Ogawa) است که وظیفه‌ی سرپرستی و مدیریت پروژه‌ها را بر عهده دارد و در بخش مدیریت شبکه و البته کنترل و برگزاری نمایشگاه‌ها نیز تجربه‌ی بسیار زیادی دارد.

با توجه به تاسیس شعبه‌ی ژاپن تی‌اچ‌کیو و البته وجود چنین افرادی به عنوان مسئولین اصلی، به نظر می‌رسد که در آینده باید شاهد عرضه‌ی آثار مخصوص تلفن‌های هوشمند و البته آنلاین توسط این استودیو باشیم. همچنین با تاسیس این شعبه، می‌توانیم شاهد حضور بیشتر شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک در نمایشگاه‌های حول و محور بازی‌های ویدئویی در ژاپن و شرق آسیا باشیم.

 

منبع : گیمفا

برچسب ها: THQ Nordic, THQ Nordic Japan, تاسیس شعبه‌ی جدید, تی‌اچ‌کیو نوردیک, تی‌اچ‌کیو نوردیک ژاپن,

موضوع : اخبار بازی ,
تاریخ : دوشنبه 29 مهر 1398
نظرات
کد امنیتی رفرش