امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷

تریلر معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider Man

تریلر معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider Man

تریلر معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider Man

اطلاعات مربوط به لباس مخصوص بازی Spider Man دو هفته پیش فاش شد، اما خبر رسمی آن اخیرا منتشر شد؛ در ادامه همراه میهن گیمینگ باشید.


افراد علاقه‌مندی که بازی انحصاری مردعنکبوتی را پیش‌خرید کرده‌اند، قادر هستند تا قفل لباس Iron Spider را که از سری «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Marvel’s Avengers: Infinity War) الهام گرفته شده را باز کنند.

این لباس، دومین لباس از ۳ لباسی است که برای پیش‌خریدهای بازی Spider Man به عنوان پاداش در نظر گرفته شده است.

همانطور قبلا گزارش شد، لباس‌هایی که مردعنکبوتی می‌تواند در طول بازی جمع‌آوری کند از کمیک و فیلم‌های مردعنکبوتی الهام گرفته شده است. بعضی از آنها کاملا اورجینال هستند و توسط «اینسامنیک گیمز» (Insomniac games) و دیگر هنرمندان طراحی شده‌اند.

بیشتر این لباس‌ها از قدرت‌های مخصوص به خود بهره‌مند هستند؛ مثلا Spider Punk با استفاده از گیتار یک حمله AoE را ایفا می‌کند. پیش‌خرید هر نوع نسخه از بازی Spider Man همراه با بسته‌ی لباس‌های Spidey Suit است که شامل لباس‌های ذکر شده و یک لباس جدید است که در تابستان رونمایی می‌شود.

نسخه Digital Deluxe بازی همراه مجموعه‌ محتوای قابل دانلود است که بعد از عرضه بازی منتشر می شود و شامل «شهری که هیچ‌گاه نمی‌خوابد» و لباس‌های اضافی می‌شود.

بازی Spider Man به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۱۶ شهریور سال جاری (September 7) در اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر نمایش لباس Iron Spider را تماشا کنید:

اطلاعات فایل
  • منبع‌ : دنیای بازی
  • رمز فایل‌ : www.csmg.ir
  • حجم فایل :‌ ۶ مگابایت